ווינקס הגיע אלינו כגור קטן, נתנו לו המון אהבה והוא תמיד היה בישן ונחבא אל הכלבים ..כל שותפיו לכלוב התחלפו ורק הוא נישאר בכלוב שנתיים ימים.עד שהגיעה משפחת להב המקסימה יחד עם כלבתם הם ראו בו את מה שאנחנו ראינו והחליטו לצרפו למישפחה.

ווינקס הפך לסול כי החליטו שהוא כזה נשמה.. הוא השתלב נהדר עם 2  ילדי המשפחה  וגם  עם הכלבה ליזי שהיא בת 10 ותושבת ותיקה בבית.

אנו מקווים שלקראת השנה החדשה עוד ועוד כלבים ותיקים ימצאו בתים טובים וגם להם יקרה נס חנוכה כמו שקרה לווינקס..

ווינקס


ג’קי הגיע לכלביה יחד עם “אחותו”,..שניהם ננטשו בצד הדרך וג’קי הרגיש מגונן ושומר עליה ולא נתן לאף אחד להתקרב..הם אהבו אחד את השני אהבת נפש ומאוד רצינו למצוא להם בית יחדיו..לא הצלחנו ולאחר שנה אצלינו אחותו נמסרה..כשזה קרה ג’קי היה מאוד עצוב אבל מעמסה ירדה ממנו והוא היה יותר חופשי לקבל חברים חדשים ..
רינת, אריה ויערה הגיעו במיוחד מירושלים והתאהבו והיום אנג’לו חי אהוב ומחובק ע”י מישפחתו המקסימה.

01

 
אונו- אונו הקטן נשאר גור יחיד משגר גורים שהגיעו לכלביה, מכאן הוא קיבל את שמו. אונו ישב וחיכה בכלביה והאמת שהיה לו די קשה אבל הוא המתין בסבלנות עד שהגיעו שראל וענת מהדרום ולקחו אותו לחיקם.. הם חינכו והשקיעו והפכו אותו לכלב לתפארת.. כיום הוא שכח כבר שהיה פעם בכלביה ומבלה מדי יום במשחק עם חבריו והשתוללויות.
uno.jpg 

 שילה- שילה זה סיפור של פעם בחיים ואנחנו לא מגזימים, לפני שנתיים הגיעה לכלביה כלבה עם אוזניים חתוכות, צעירה ויפה אך לא פריירית מול כלבים אחרים. שילה שכ”כ אהבה אנשים קנתה אותנו מיד ושמנו לנו למטרה למצוא לה בית, שנתיים היא חיכתה והאמת זה היה לא קל, חבריה לכלוב של שילה התחלפו ורק היא נותרה לחכות. בשבת אימוץ הגיעו ניני ואוריאל וביקשו לראות את שילה, האמת שהיינו קצת מופתעות, מיד הובלנו אותם לכיוון וראינו איך הם נופלים לרגליה, שדודים.. שילה יצאה איתם לטיול וסימנה לנו שעשינו את שלנו ולזה בדיוק היא המתינה, שילה הפכה לג’יל וזכתה בבית מיוחד ומדהים במינו, אנו מקבלים עדכונים יומיומיים על מעלליה, חיה חיים של נסיכה כמו שמגיע לה, מרעיפה אהבה אין קץ, משחקת עם כלבים בהנאה ומספקת להם הרבה חוויות וצחוקים. כמה נחת קיבלנו.. תודה לכם.

shila.jpg 

 שביט- שביט הגיע גור צעיר לכלביה, מנומר ושמנמן.. מיד הבחנו במדובר בכלב עם לב של זהב אבל בגלל צבעו וגודלו הוא ישב וחיכה חודשים ארוכים, הרבה פעמים ניסינו למצוא עבור שביט את הבית הראוי אבל לא נראתה התעניינות. כל המתנדבים התאהבו בו והיו מפנקים אותו עם חטיפים שהוא מאוד אהב. יום אחד התקשרה מיכל וביקשה להגיע לראותו, היא הגיע יחד עם הילדים והתאהבה, לא הבינה  למה המדהים הזה חיכה חודשים כה ארוכים לבית. שביט השתלב מהר מאוד בביתם ומקבל יחס של מלך, הילדים מעניקים לו ים של אהבה ופינוקים בדיוק כמו שהוא אוהב והוא לא מאכזב ומחזיר ליקוקים בשמחה.

 shavit.jpg

אוסי- אוסי הטובה הגיעה גורה קטנה וחמודה ועם זאת לא הצלחנו למצוא לה בית טוב.. היא בילתה אצלנו חודשים ארוכים וגדלה להיות כלבה יפיפייה, נמרצת ואוהבת. בשבת של יום אימוץ הגיעו עומרית ואילן והתאהבו.. אמנם אוסי הייתה קצת צעירה ופעילה עבורם אבל בכל זאת בחרו בה, אוסי הפכה לבת בית לכל דבר, עברה סדנת חינוך ועכשיו הרבה יותר נוחה. נראה להם שהם עשו בחירה טובה..

osi.jpg

מרג’י- מרג’י הטובה חיכתה בסבלנות שנה שלמה, היא יפתה והשמינה ונראה מעולה רק מחכה לבית משלה, אלון שהגיע לראות כלבים מיד הפנה את מבטו אליה והחליט להעניק לה תיקון על הזמן הרב שבילתה בכלביה. מרג’י הפכה לשילה ומצטרפת יומיום למדיטציות שאלון מדריך, הפכה לכלבת יוגה מוסמכת, מעניקה אהבה לכל הסובבים אותה ומתרפקת על כל ליטוף וכמובן מבקשת עוד, שילה זכתה לבית שאין טוב ממנו והאמת מגיע לה.  

marj.jpg 

 

בוש- בוש החתיך הגיע אלינו צעיר, יפיוף ופעיל.. עומרי שהתאהב בו הגיע מבאר שבע לראותו ולאחר מכן חזר עם חברתו. עם בוש לא משעמם והוא מספק להם פעילות יומיומית של חינוך אבל יחד עם זאת הוא מעניק אהבה ללא קץ, מצחיק ומכיר תודה.

bush.jpg 

 

אביב- אביב היפיוף לא הספיק לבלות זמן רב בכלביה, איריס ומשפחתה הבחינה בו מיד, הם הגיעו ממודיעין לראותו והתאהבו. אביב הפך לאלפא ומבלה את ימיו במשחק עם הילדים, טיולים בטבע ומקבל שפע פינוקים. משתלם להיות חתיך…

aviv.jpg 

 

 

אלף- אלף המדהים הגיע עם עוד כמה כלבים ומיד ראינו שמשהו מיוחד בדובון המדהים הזה.. אמנם היה עם צלקות ומוזנח מאוד אבל ההתרפקות שלו על כל ליטוף ומילה טובה היו סימן מובהק שפעם היה כלב בית לכל דבר.. עדי ותומר ראו אותו והתאהבו, החליטו לקחת אותו אליהם ולתת לו את הבית הטוב ביותר. היום הוא דובון מפונק מאוד, ישן על הספות וחי את החיים הטובים.

alf1.jpg

 


ציקי – ציקי המתוק חיכה חודשים רבים לבית, הוא חיכה לאותו בית מיוחד שיראה מעבר לחזות המאסיבית ויבין כמה שהוא בעצם תינוק מגודל. דרור במקרה נתקל בתמונה והחליט לבוא ולאמצו. ציקי זכה לבית מדהים שמשקיע ואוהב אותו עד אין סוף. בזמנו הפנוי הוא מבלה בים, בפארקים ובטיולים וחי את החיים הטובים. אנו בטוחים שהוא לא יכל לדמיין בית טוב מזה.

ziki.jpg


שולי-שולי , היום “מאגי” הגיעה כגורה קטנה יחד עם אחותה לכלבייה. משפחת פרקר התאהבה, אימצה ובעזרת טיפול המסור של ד”ר גולדמן, מאגי פורחת ומשמינה בביתה החדש.

shuli.jpg


טימי-טימי אומץ לפני כשנתיים והוחזר כשנולדו הילדים ולא נמצא יותר זמן עבורו… ריטה ואמיר שבדיוק חיפשו כלב נפגשו איתו והתאהבו. הם צירפו את טימי למשפחתם והיום מאוהבים בו לחלוטין. טימי השמנמן וטוב הלב הפך במהרה לבן בית וזוכה לפינוקים וטיולים רבים.

timi.jpg


שחר – שחר היפה חיכתה חודשים רבים בכלביה כשאף אחד לא התעניין בה. חיים המקסים התאהב בתמונתה והגיע במיוחד מטבריה. שחר עברה לצפון והפכה לכלבת בית נהדרת. חיים מספר עליה רק דברים טובים וכל המשפחה אוהבת אותה עד מאוד.

shachar.jpg


אלכס – אלכס היפיוף נמצא נטוש ליד הכלבייה, יושב קשור ליד כלי מים.הוא הגיע אלינו וחיכה לבית, ביום האימוץ ראה אותו שמעון והתאהב, אלכס הפך ל”אלפרדו” וחי חיים מאושרים.עד היום אנו תוהים איך נוטשים כלב מדהים כמוהו!.

alex.jpg


פיפי- פיפי, היום “דאפי”,הגיעה כגורה קטנה לכלביה, מתוקה עד מאוד, במהרה פיפי חלתה ואושפזה, כולנו התפללנו לשלומה והיא טופלה במסירות ועברה לבית אומן ולאחר מספר חודשים היא אומצה ע”י משפחת לוי מראשון .

fifi.jpg


סימור – סימור היה כלב “סלב”, אחרי כמעט שנה בכלביה הוא הגיע לפנסיון ומשם לאילוף ע”י גיא תיכון, הוא ישב וחיכה וממש כמעט איבדנו תקווה.הוא פורסם בכל מקום אפשרי עד שנטע ולי ראו אותו, והתאהבו הם מספרים שהוא כלב מקסים ואנחנו מאושרים. גם סימור מצא בית.

simor.jpg


לוסי –לוסי המקסימה ,היום “טופי”,הגיעה עם אחים נוספים לכלביה, לאט לאט כולם נמסרו ורק היא נשארה.טופי עדינה ומקסימה הצטרפה למשפחת אסטרוג המקסימה , היא גדלה ויפתה , והפכה לכלבת בית מושלמת, סובלנית ואהובה ע”י הילדים, פשוט כלבה נהדרת.

lusi.jpg


באשיר -באשיר המיוחד הגיע אלינו ומיד ראינו כמה שהוא יפה ומיוחד במינו. הוא לא הספיק לחכות הרבה זמן עד שהגיעו אוליביה ויריב ואימצו אותו.כיום שמו “מוג’ו”והוא חי באושר בירושלים ונהנה מהחיים.

bashir.jpg


גוטה – היום” טוטו” לא הספיק לשהות הרבה זמן בכלביה, עוד לפני שהוצע לאימוץ ראתה אותו ליאת וקראה להוריה לבוא ולאמצו. טוטו זכה בפיס, בבית אוהב וסבלני למרות שהוא עושה להם חיים לא קלים. הם אוהבים אותו עד מאוד ומקבלים גם את חסרונותיו. הוא התגלה להיות כלב מוכשר וחכם עד מאוד.

gute.jpg


אמנון – אמנון המקסים,הוא עוד סיפור שעם הופעת הילד הכלב ננטש למוות בכלביה העירונית. הוא היה כבר בן 8, שחור, מאוד לא אטרקטיבי, הוא חיכה זמן רב ובינתיים הועבר לעמותת “חבר” שטיפלו בו במסירות רבה, עד שהגיע הטלפון של אבירם שחיפש להציל כלב גדול ושחור. אמנם הוא לא היה גדול אבל בהחלט התאים לקריטריונים. אבירם וחברתו הגיעו והחליטו לאמצו. אמנון חי בכיף עם כלבה נוספת וחתולים ומודה יומיום על ההזדמנות שקיבל לחיים טובים עד סוף חייו.

amnon.jpg


סלע- סלע המתוק הגיע כגור קטן. למרות יופיו ועשרות הטלפונים חיכינו לבית היחיד והמיוחד עבורו .חיכינו וחיכינו עד שהדס ובעלה הגיעו, הם התאהבו ולקחו אותו למשפחתם הקטנה, סלע כיום “ברי” מבלה בפארק הירקון ונהנה לשחק עם כלבים אחרים. הוא נהיה נסיך יפיפה ועוד ממשיך לגדול.

sela.jpg


בוף– בוף הגיע גור קטן וכמעט שלא הספיק להיות בכלביה טליה ועמית חיפשו ריצ’בק ומצאו אותו ביום האימוץ. מאז הוא חי בכיף עם “גבר” חברו, מתרוצץ ושמח מהחיים. הוא כמובן לא נותן להם להשתעמם איתו ומספק להם חוויות יום יומיות . מכנים אותו בייבי יואי, זה מתאים לו בול!

buf.jpg


רול – רול היפה הגיעה ממקום לא כ”כ טוב, היא היתה מוזנחת וכנראה שימשה להרבעות, היא ישבה וחיכתה חודשים לבית המתאים, כזה שיאהב אותה באמת. דבי שראתה אותה התאהבה, השקיעה והגיעה מהדרום הרחוק לאמצה. רול כיום “שיבא” חיה באושר, אהובה ומטופלת.

rol.jpg


מארי- מארי היפה וכובשת הלב חיכתה בכלבייה במשך חצי שנה לבית חם. היא
הלכה וגדלה, ואיש לא ראה את אופייה הטוב המסתתר מתחת לגוף המנומר והעדין.
מכמה ימי אימוץ חזרה היישר לכלוב.. עד ששבת אחת הגיעה משפחת טובי, וללא
היסוס או התלבטות החליטו לצרפה למשפחה המקסימה שלהם. היה שווה לחכות!

mary


שפירא- חודשיים תמימים חיכה שפירא העדין בכלוב. כלב עדין וקטן, אינו צעיר, חששנו
מאוד לגורלו. כמה טוב שבאה ניצה, מלאה באהבה וחום, והכניסה את שפירא
(שוקו) לחיק המשפחה ומילאה את חייו בשמחה.

shapira


צ’יקן- צ’יקן הגיע לכלבייה מבוהל ופחדן. לאט לאט קיבל ביטחון ואף נעשה חבר טוב
של הכלבים בכלבייה אך זקוק מאוד לבית. חצי שנה חיכה בכלוב והחל לדעוך, עד
שהחלטנו להוציאו לשיקום בבית אומן. היציאה מהכלבייה הביאה לצ’יקן את
המזל- אמיר ראה אותו והחליט שזה החבר שהוא מחפש! צ’יקן תל אביבי, שמח
ומאושר.

cheacken


גודמן- שחור, גדול, וחששן. כך הגיע גודמן. ממבט ראשון, נראה היה כי הסיכוי למצוא
בית לענק העדין הזה הם נמוכים כל כך… אבל הספיקה הכירות קצרה כדי להבין
איזו נשמה טובה יש ביצור העדין וכך גם זכה לשמו. החלטנו שלא מוותרים.
גודמן הגיע איתנו ליום האימוץ, ופגש בשושנה. הקליק היה מיידי. גודמן זכה
בפרס הגדול. למרות קשיים בהתחלה ובריאות לא טובה כל כך, שושנה וגודמן
התגברו על כל הבעיות והם חיים באושר גדול…

goodman


רוזה- רוזה הטובה הגיעה לכלבייה מהרחוב, מוזנחת ועצובה. לא היה ספק שזמן רב
הסתובבה ברחובות ואיש לא בא לחפשה. 7 חודשים חיפשנו לה בית, מישהו שיראה
את טוב ליבה ואת עיניה היפות. אחרי 7 חודשים בכלוב הגיעו אירית ומיקי
כהן, ולקחו את רוזה לקיבוץ ולהתחיל חיים חדשים.

rosa


גורג’- הגיע אלינו כשהוא לא דורך על רגל אחורית, אנשים רבים התגייסו למענו וגורג’ יצא לניתוח ושיקום בפנסיון.יפעת ויוני התאהבו בו ממבט ראשון למרות הגבס ותקופת השיקום. הם לא ידעו כמה יצטרכו עוד להשקיע, כיון שהניתוח לא הצליח וגורג’ נאלץ לעבור ניתוח נוסף. יפעת ויוני לא ויתרו ,השקיעו בו כאילו היה ילד לכל דבר וגורג’ זכה במשפחה מחוייבת ומדהימה!

gorge


ג’יימס- ג’יימס הגיע משוטט עם קולר לכלבייה, שמנמן ועצוב מאוד. גולדן בן 8 שלא הבין מדוע הוא אחרי סורג. נדיר שכלבים בני 8 מוצאים בית. כ”כ אהבנו אותו שהוצאנו אותו לפנסיון ונועה הגיע לראותו והתאהבה בו מיד. ג’יימס הגיע אל המנוחה והנחלה והפך להיות כלב תל אביבי מאושר בידיה הנאמנות של נועה.

James


פסח- חשבנו שפסח לא יצליח לצאת מהכלביה האנשים לא מאמצים כלבים בוגרים ופסח כבר בן 5-6 .אבל אז התקשרו ריקי ונעמה ורצו “להציל כלב בלי סיכוי” ופסח מאוד התאים….מעיין וטל התאהבו ופסח צורף באהבה למשפחה המקסימה.

pesach

 

 

סיפור ההצלה המיוחד של פטל:
פטל הגיעה לכלבייה משוטטת, היישר מחיי הרחוב. מיד הראתה אהבה ואמון בנו
המתנדבים, אך לא הצליחה לגרום לאיש לקחת אותה הביתה.
החודשים חלפו, ופטל החלה לדעוך. מול עינינו איבדה את שמחת החיים, האור
בעיניה כבה והיא חדלה לאכול ורזתה מאוד. כל הפינוקים והטיפול לא עזרו;
הבנו שנדרש פה מהלך יוצא דופן להצלת חייה, והתחלנו לפרסם מייל נואש ולחפש
לה בית לפני שלא תהיה דרך חזרה.
המייל הגיע גם למידבא שמיד רתמה את אמה לעניין.לא הרזון
ולא הלכלוך ולא הנבואות על מצבה הרפואי לא הרתיעו את האנשים המקסימים
שנשבעו להחזירה למוטב. חודשים אחרי, פטל מעולם לא נראתה טוב יותר. היא
חיה כמלכה, עם אהבה בלתי מוגבלת, ומוכיחה לנו ולכל העולם שניסים מתרחשים.

Petel

זורו-למרות שלקח חודשיים, לנו לא היה ספק שמי שיכניס את זורו לביתו יזכה

לחבר אמיתי לכל החיים. נתן ומריה המקסימים חיפשו אח וחבר ללברדור שלהם, וידעו מיד שזורו הוא בן הבית המתאים ביותר! זוכה לטיולים ופינוקים, זורו השאיר את ימי הכלבייה  הרחק

מאחור….

Zoro

 

מרווין– מרווין המקסים הגיע לכלבייה מבולבל ועצוב, אך עם אופי כובש ולב רחב. הוא

התחבב תוך רגע על כל המתנדבים, וטופל היטב.דאגנו מאוד פן איש לא יבחין
בכלב המשגע הזה, ולא האמנו כשהגיעה משפחת רבדל והעניקה למרווין בית
חלומות, עם חצר ענקית למשחקים וטון אהבה.

 Marvin

 

רונה-רונה כיום היא כבר סיידי, אחרי שכבשה במבט ראשון את שי. היא חיכתה מעל
חודש שמישהו יבחין בה ובאופייה הנוח, ויבין שמקומה ממש לא בכלבייה. שי
האמין בה ולקח אותה לביתו, לתחילתם של חיים חדשים וטובים יותר.

Rona

 

ג’ינה-ג’ינה הגיעה כגורה אך גדלה תוך חודשיים והתגלתה כמקסימה אמיתית. אנחנו
דאגנו לה מאוד, אך משפחת הברמן הגיעה בדיוק בזמן כדי להעניק לג’ינה בית
חם דואג ואכפתי. ג’ינה זכתה בשני אחים מקסימים ובאנשים שאוהבים אותה
מאוד!

Jena

 

קיסינג’ר-קיסינג’ר הגיע לכלבייה חשדן ומרוחק. הוא מיד מצא חן בעינינו ולמד כיצד להתחבק, לכשכש בזנבו ואפילו להכיר חברים חדשים על ארבע. קיסינג’ר חיכה חודש בסבלנות מרובהעד שיובל ראה אותו והתאהב מיד. יובל הציע בית חם וקיסינג’ר הציע נאמנות לכל החיים, שינה שמו ל”נוצ’ה” וחי לו כמו מלך!
קיסינג'ר
יגאל –

יגאל המופלא ננטש גם הוא ע”י בעליו שסירב לשחררו מההסגר לאחר שנלכד משוטט
ברחוב.כי “יש לו קרציות”. יגאל התגלה ככלב מתוק, שהיה מחכה בכיליון עיניים ליציאה מהכלוב
ואפילו לטיול קצר בחוץ. כשהגיעה משפחת הברפלד המקסימה, היה ברור שיגאל
מצא את בית החלומות שלו! כיום הוא אהוב ע”י בני המשפחה ומקבל חיבוקים בלי סוף.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yigal

חומי
חומי בת החמש ננטשה באכזריות בכלבייה, לאחר שבעליה וויתרו עליה. למרות הנטישה, חומי לא איבדה את אמונה בבני אדם ואת התקווה למצוא בית. את חומי המקסימה חיבבנו מיד, ואת אופיה הנפלא ועדינותה גילתה גם משפחת ברקוביץ’ שהחליטה להעניק לה בית חם עם פינוקים ואהבה!
humi

ג’ינג’ר
ג’ינג’ר ניצל מחיי רחוב והגיע לכלבייה חושש וחשדן. אך הבלתי ייאמן קרה: כשהגיעו יערה ורון לכלבייה ג’ינג’ר שבה אותם במבטו המבויש תוך רגעים ספורים, ולמרות ביישנותו הבין שהוא זכה בפרס הגדול ומצא בית מקסים! ג’ינג’ר הבטיח להיות נאמן לעד ובתמורה זכה בכמויות אדירות של אהבה…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginger

 

 

 

 

 

 

 

 

 


גו’ש
ג’וש השמח חיכה בכלבייה 6 וחצי חודשים, ולמרות כל הזמן הזה לא איבד את מצב רוחו השמח ואהבתו לבני אדם. ג’וש עבר איתנו את כל ימי האימוץ וקיבל הרבה פרסום, אבל נראה היה כי איש לא מתעניין בכלב המשגע והחייכן.

 

 

 

 

 

 

 

אך לשמחתנו, היה שווה לחכות! שחר היקר נתקל באחד המיילים שהפצנו על ג’וש המקסים, והחליט שזה הכלב שאותו הוא רוצה בבית! גם ג’וש החליט ממבט ראשון שזה הבית בשבילו, ויצא בכשכוש זנב אל חייו החדשים!
josh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במבה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במבה, הענק שובה הלב, הגיע לכלבייה עם סיפור קורע לב של נטישה. בשל גודלו הענק ואופיו המיוחד התאהבנו בו כולנו ורק חיכינו לבית החם שיפתח את ליבו ויבין איזה כלב מדהים מחכה כאן. לאחר 5 חודשים עצובים בכלבייה, ופרסום חוזר ונשנה שהפצנו בעקשנות על במבה, הגיעו יעל ואייל והתאהבו גם הם ממבט ראשון. במבה עבר לבית מקסים ואוהב, וזכה בחייו מחדש!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bamba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רותי-

רותי המשגעת הגיעה לכלבייה מעט מפוחדת אבל מאוד אוהבת אנשים. היא עברה הרבה וחיכתה זמן רב בחיפוש אחר בית אוהב. ואז הגיעה משפחת הלאלי, עם בנותיה המקסימות, והתאהבו ברותי עד מעל הראש. רותי הפכה לגאיה, והיא מקבלת טיפול כיד המלך, עם כמויות של אהבה וחום!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סנטוס-

סנטוס שהה חודשים רבים בכלבייה, צמא לבית ומחכה לנפש הטובה שתתאהב בו
ותוציא אותו משם. את יופיו ואופיו ראתה רומי המתוקה, שלקחה אותו אליה
והעניקה לו בית נפלא, עם חבר נוסף, והמון המון פינוקים ואהבה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Santos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סקאר-

סקאר המקסימה הפכה תוך זמן קצר לחביית המתנדבים בכלבייה. עם אופייה הטוב והקסם שלה, רצינו מאוד למצוא לה בית חם וטוב. אופק המתוק ואביו אמיר נתקלו בתמונתה של סקאר באתר שלנו, ומיד הרגישו שיש בה משהו מיוחד. סקאר הפכה ל”מיילי” ומצאה בית נהדר עם חברה טובה נוספת!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גולו-גולו

גולו הגיע לכלבייה מפוחד בצורה קיצונית. לקח לנו זמן רב לשכנעו לצאת לטיול בחוץ, וזמן רב יותר לגלות את אופיו הטוב. הוא שהה בכלבייה מעל חודשיים. למזלו הרב של גולו, הדס היקרה ראתה לתוך עיניו, החליטה שיהיה להם טוב ביחד, והפכה את גולו לתל אביבי מאושר!

Gulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של מישי (לשעבר מישל)

מישל שהתה חודשיים בכלביה העירונית, כלפי חוץ נראתה כחושה ומפוחדת. אנחנו ידענו שהיא נפלאה אבל אף מאמץ לא התעניין בה. למרות הכל היא לא איבדה את שימחת החיים והאהבה הענקית לבני אדם, ברגע שיצאה מהכלביה התחילה לפרוח. מתחת לאבק הכלביה התגלתה כלבת בורדר קולי יפיפיה וחכמה עם אופי מושלם. היום מישי היא אחות אהובה לרוני ומיה המתוקות.

michelle.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של משי ובובי (לשעבר בלאקי)

סיפור סינדרלה אמיתי. משי ניצלה מהמתה ברגע האחרון בזכות מירב שהתאהבה בה ובחרה לאמץ דווקא אותה. היא זכתה בבית מהחלומות. אחרי שנה מירב ותומר החליטו שמשי הנסיכה זקוקה לנסיך ואימצו לה את בלאקי, יקיר ליבם של המתנדבים כלב טוב לב ויפיפה שחיכה בכלביה חודשים ארוכים.

blacky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ניק

ניק הרגיש כמו נמר בכלוב בזמן שהיה בכלביה ונהג להלך בכלוב מקצה לקצה בעצבות וציפיה. עד שיום אחד הגיעו אוהד ולירון המדהימים והתאהבו בו עד כלות הנשמה.

nick.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של צ’ין

צ’ין לא הספיק להיות בכלביה זמן רב כי אמא פנינית שראתה אותו, התאהבה בו מיד וכיום הוא נקרא ג’וליאן ומקורות יודעי דבר מספרים שהוא חי באושר ואוהב במיוחד טיולים בשדות.

chin.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של צ’אקי

צ’אקי בילה בכלביה את מרבית החודשים הראשונים לחייו והמתנדבים ראו אותו הופך מגור קטן לכלבלב מקסים ובית מאמץ עדיין לא נמצא. יום אחד הגיע לכלביה אורי, שהתאהב בצ’אקי עוד מהתמונה באתר. מאז הם בלתי נפרדים.

chucky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ג’ו

כרמית וג’ו זו היתה אהבה ממבט ראשון… הם נפגשו בכלביה ומאז מבלים את זמנם יחדיו.

joe.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של קוקה

קוקה המסכנה היתה מיועדת להמתה בהסגר לאחר שבעליה נטשו אותה בגיל 9 בהסגר ועזבו את הארץ. מבצע חילוץ של המתנדבים, מצא את ענת המקסימה שאימצה את קוקה באהבה והצילה אותה מהנורא מכל.

koka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קנוק (לשעבר פטר)

פטר המהמם גם הוא הגיע לכלביה מטופח מאוד והועבר ללוד כדי להינצל מהמתה. אביטל המקסימה ובן זוגה שראו את תמונתו של פטר בפורום “תפוז” החליטו שזה היפיוף שהם רוצים והגיעו כל הדרך מחיפה כדי לאמץ אותו.

peter.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של סימבה (לשעבר צ’ומפי)

צ’ומפי היה מוותיקי הכלביה וגם הוא הועבר ללוד בניסיון להצילו ממוות. יום אחד הגיע לכלביה אוהד שהגיע מרעננה במיוחד בשבילו. צ’ומפי שבינתיים שמו שונה לסימבה חי באושר ועושר במשפחה נהדרת.

chompi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ג’פרי

ג’פרי המקסים שהה בכלביה זמן רב. הוא נמצא מאוד מטופח ועם קולר נגד קרציות ולא היה לנו ספק שהוא הגיע מבית. על מנת להצילו ממוות הוא הועבר לכלביית לוד ושם שהה בתאו עד שיום אחד הגיעה משפחה מדהימה שהתאהבה בו.

jefery.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ניל

ניל היפיוף הבין שבשביל למצוא בית חם הוא צריך לשחק אותה אדיש. וכך כשהגיעו ורד ודרור הוא החליט שהוא יתן להם להבין בעצמם עם איזה אוצר יש להם עסק. וככה הם הבינו ואימצו אותו למשפחתם המקסימה.

nil.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של אנדי

אנדי שהה בכלביה זמן רב ונראה מדובלל ומסכן. יום אחד הגיעה משפחת שושני לכלביה ואימצה אליהם את אנדי המתוק. הם מספרים שהוא מקסים ונהדר והם אוהבים אותו מאוד.

endy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של איזי

איזי החמוד שהה בכלביה כחצי שנה ואיש לא גילה בו עניין. אף פעם לא הבנו למה שכן הוא מקסים, יפהפה ואוהב אנשים.
גם אנחנו וגם איזי כמעט איבדנו תקווה. לקח לאיזי שישה חודשים של ציפייה ומעבר לכלביית לוד כדי למצוא את ורד הר-עוז המדהימה ובני משפחתה.
היום מספרים כי איזי הוא כלב בית למופת וכי הילדים רוכבים עליו ומושכים לו בזנב כל היום… ואיזי מצידו?? הוא רק נאנח בנחת…

izi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של בולי

בולי המתוקה שהתה חצי שנה בכלביה. היא הגיעה כגורה קטנה שנמצאה משוטטת לבדה וגדלה מאחורי הסורגים להיות כלבה יפהפיה.
היא הועברה ללוד, כלביית המזל ושם פגש אותה נדב המקסים שהתאהב בה והחליט לאמץ את בולי היפה לליבו ולביתו.

buli.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של מיקה

מיקה, ויימרנרית גזעית, ננטשה באכזריות ע”י משפחתה לאחר שהגיעה לכלביה והם לא הסכימו לשחררה משם.
היא היתה מאוד עצובה ולא הבינה למה היא פתאום בכלוב, עד שהגיעה משפחת פולק המקסימה ואימצה אותה לאחר שעוקרה.
ונחשו מה?? למיקה יש עוד ויימרנר חבר חדש בבית משפחת פולק.

mika.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של באדי (לשעבר כרובי)

כרובי נמצא משוטט לאחר שעבר התעללות נוראה שבמהלכה נקטע זנבו. בעזרתה של אתי אלטמן היקרה הוא עבר ניתוח שבו קוצץ זנבו. לאחר הניתוח כרובי שהה עוד חודשים מספר בכלביה כשהוא עצוב וחסר תקווה. פרסמנו את כרובי בכל מקום, הפצנו עליו מצגת אבל כלום לא עזר!! כרובי הועבר לכלביית לוד ואפילו ד”ר אור הביעה ספק לגבי סיכויי האימוץ שלו. לאחר מספר שבועות ולאחר הטיפול המסור והאהבה הרבה שהרעיפה עליו ד”ר אור, הגיעה משפחת זרעוני מראשון לציון והחליטה כי רק את כרובי הם רוצים!!! כרובי יצא באותו יום מחייך ברכב 4X4 לביתו החדש ולחיים חדשים. שמו כיום הוא באדי, וכשמו כן הוא…

kruvi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של נושי

נושי הסמוייד המעורב החתיך, הגיע אלינו לאחר שננטש ע”י בעליו. הוא חיכה זמן רב לבית חם וסופי שישכיח ממנו את הבגידה של משפחתו הראשונה.
אז הגיעו משפחת יחזקאלי והבטיחו לנושי חיים טובים ומאושרים!

nushi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של קיני

קיני הסאלוקית שלנו עברה שבעה מדורי גיהנום עד שהגיעה למנוחה ונחלה. היא הוצאה ממש לפני מוות מההסגר, ע”י מיכל שלנו שהחליטה שהיא לא תיתן לה למות. קיני, כולה עור ועצמות, חולנית ומפוחדת גדלה אצל מיכל להיות כלבה מקסימה ויפהפיה. לאחר שמיכל כבר לא יכלה להחזיקה היא נמסרה לבית אומן אצל שרון וארנון המקסימים שמסרו אותה לבחור מקסים שאימץ אותה באופן סופי. תאמינו או לא אבל החבר הכי טוב של קיני כיום הוא החתול הג’ינג’י שבתמונה….

kini.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של פיה (לשעבר דפנה)

פיה היא פינצ’רית מעורבת בת שמונה שנמצאה בהסגר לאחר שננטשה שנה וחצי קודם לכן ע”י בעליה שעזב את הארץ. אנחנו לא יודעים מה עבר עליה בשנה וחצי עד שהגיעה אלינו אבל היא הגיעה רזה, חלשה וחסרת סיכוי ממשי להימסר. היינו מיואשים. חסרי תקווה העברנו את פיה לכלביית לוד כדי להרוויח לה זמן ולמנוע את המתתה. הפצנו את סיפורה העצוב של פיה באינטרנט וככה הגיעה אלינו עידית וגנר המלאכית, שפיה הייתה בדיוק מה שהיא חיפשה. כלבה שקטה, מחונכת ומבוגרת שימי ההרס והבלאגן כבר מאחוריה ושתסתדר מצויין עם אושרי הבן הקטן. גם פיה וגם עידית מדווחות כי כל אחת מהן קיבלה בדיוק מה שהיא רצתה…

dafna.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ניקי

ניקי נמצאה משוטטת ברחובות נס-ציונה ללא כיוון וללא מטרה לאחר שכנראה ננטשה ע”י בעליה. בעזרתם האדיבה של עמותת הב-לאב הוצאנו את ניקי לפנסיון זמני עד אשר ימצא לה בית. ניקי שהתה כשבועיים בפנסיון עד אשר ראה אותה צביקה גושן באינטרנט והתאהב. כיום הם חיים באושר ועושר ביחד וניקי שמאז תפסה הרבה בטחון, היא הכלבה הכי מאושרת בעולם.

niki.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ברן (לשעבר בופי)

בופי הגיע לכלביה לאחר שננטש ע”י בעליו. הוא שהה בכלביה זמן רב וחלה מאוד. כשהכל נראה היה אבוד, מצאנו לבופי בית אומן שטיפל בו במסירות עד שהחלים. במהלך שהותו בבית האומן התאהבו בבופי מירי וילדיה המקסימים והחליטו שהם מוכנים לחכות עד שיחלים כי זה הכלב שהם רוצים!! מאז בופי, כלומר ברן, התחזק, החלים ומספרים שהוא כלב מתוק ומאושר!

bufi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של פיליפ (לשעבר רד)

רד הוא כלב מדהים אשר שהה בכלביה מספר חודשים אך יתכן ובשל גילו (5) אף אחד לא רצה לאמץ אותו למרות שהוא מקסים וחברותי.
ואז באו אבא חן ואמא שרון וראו איזה חתיך אמיתי הוא רד, למרות שכשהם באו הוא לעס את העצם ולא ממש התעניין בהם, ולקחו אותו הביתה.
מדיווחים עולה כי פיליפ (רד) חי באושר ועושר וכי הם משפחה גדולה ומאושרת.

red2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של פינוקי (לשעבר אודי)

פינוקי היה בכלביה לאחר שאת בעליו לא ניתן היה להשיג וסכנת מוות ריחפה מעליו. החלטנו שעל פינוקי אי אפשר לוותר והוצאנו אותו מהכלביה לבית אומן אצל יעל. יעל טיפלה בפינוקי והוא השמין והפך לכלב לתפארת מדינת ישראל. ואז באה משפחת ינון המקסימה ואימצה את פינוקי המתוק! פינוקי זכה באבא וטרינר!

pinuki.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של מגי

מגי היתה המון זמן בכלוב וכבר התייאשה לגמרי אבל אנחנו ידענו שבסוף יגיע מישהו שיבין עד כמה היא מקסימה ובאמת באה אמא אתי שהתאהבה במגי ולא רצתה לראות יותר אף כלב אחר.

maggie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפור ההצלחה של ג’וש

ג’וש היה המון זמן בכלביה אולי כי אנשים נרתעו מהגודל שלו. אנשים לא הבינו שג’וש הוא בעצם הענק העדין. עידו הוא זה שראה שמתחת למעטה הקשוח של ג’וש, הוא בעצם ממש מחפש אהבה ולקח אותו הביתה.

josh.jpg